Bizimle iletişime geçin

Destek birimimiz 7/24 ulaşılabilirdir.

Telefon:+90 553 371 61 01

Uzman destek ekibimiz ile irtibat kurun!

Yeni ürünler

FARMASİ MARKASI İLE 132 ÜLKEDE FAALİYET GÖSTERMENİN ONURUNU YAŞIYORUZ…

1950 yılında Dr C. Tuna tarafından Tan Sağlık Hizmetleri olarak sağlık sektörüne ilaç, ham madde, üretim ve ithalat gayesi ile kurulan şirketimiz, 1985 yılında Kozmetik bölümündeki ihtiyaç ve talepler doğrultusunda Alize Kozmetik olarak ikinci firmasını kurdu. Sağlık sektöründeki bilgi, birikim ve deneyimiyle Kişisel Bakım Ürünleri ve Parfüm Pazarında kısa zamanda büyük başarı sağladı. 1995 senesinde Bebek Bakım ürünleri üretmeye başladı. 2003 yılında stratejik bir kararla birleşerek Tan Sağlık Hizmetleri ve Alize Kozmetik firmaları bugünkü ismiyle Tanalize Kozmetik A.Ş adını aldı.

DÜNYADA HER 200 KİŞİDEN 1’İ FARMASİ ÜRÜNLERİNİ TERCİH EDİYOR…

İhracatı 132 ülkeyi bulan ve kozmetik alanında ihracat şampiyonu olan Tanalize kozmetik, ürünlerini “FARMASİ” markası adı altında Dünyada 350 milyon kişiye ulaştırıyor.

FARMASİ 5 AYRI FABRİKASI İLE ENTEGRE BİR KOZMETİK ÜRETİM TESİSİDİR…

Farmasi Kozmetik Ömerli’deki 40.000m2’lik alandaki tesislerinde günlük bin ton üretim hacmiyle Kozmetik ürünleri üretmektedir. Farmasi Kozmetiği diğer rakip firmalardan ayıran en büyük ayrıcalık ise Kişisel Bakım, Islak Mendil, Makyaj Ürünleri, Plastik ambalaj üretimi, Tüp üretimi ve dolumu yapabilen 5 ayrı fabrikanın aynı tesis içinde olması yani entegre bir tesis olmasıdır.

2000 ÇEŞİT KOZMETİK ÜRÜNÜ…

132 ülkede kullanılan Farmasi Kozmetik ürünleri ürün çeşitliliğini oluştururken trendleri takip eder ve buna göre ihtiyaç ve taleplere yönelik ürünler geliştirir. 2000’in üzerindeki ürün gamının olmasının en büyük sebeplerinden biride budur. Ürünlerin çok çeşitli ürünlerin olması hem bölgesel ihtiyaca hem de ülkelere özel eğilim ayrılıklarının nedenidir. Farmasi Kozmetik Cilt bakımından, Makyaj ürünlerine, El ayak bakımından, Islak mendile, Temizlik ürünlerinden, Diş Macununa kadar 2000 den fazla ürünü ile Dünyada 350 milyondan fazla kişiye ulaşmaktadır.

GÜNLÜK BİN TON ÜRETİM KAPASİTESİ İLE PRİVATE LABEL ÜRETİMİ…

Farmasi Kozmetik, günde bin ton üretim kapasitesi ile Private Label ürünlerde üretmektedir. Kişisel bakım, Makyaj, Islak mendil, Temizlik ürünleri, Diş Macunu ve Tüp üretimi kategorisinde 64 yılın deneyiminin ürünü olarak, 5 ayrı fabrikası bulunan üretim birimlerinde özel markalı ürünler (Private Label) kapsamında Zincir Market ve Mağazalar ile değişik alanlardan özel üretim yaptırmak isteyen şirketler için etkili ve verimli Private Label çözümleri sağlamaktadır.

FARMASİ SATIŞ STRATEJİSİ-DOĞRUDAN PAZARLAMA

Farmasi Kozmetik her zaman kaliteli ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciyle buluşturmayı hedefler. Aynı düşünce ile dünya genelinde Türkiye, Ukrayna ve Amerika başta olmak üzere 15 ülkede satış stratejisini “Doğrudan pazarlama” olarak belirledi. “Ürünlerimizi Kullan, Tavsiye et, Kazan!” mantığı ile bugün tüm dünyada 1.000.000 (bir milyon)’u aşan Farmasi Satış girişimcisi ile genişleyen bir aile olmuştur.

FARMASİ NETWORK SATIŞ AĞI…

Türkiye Ukrayna Bosna Makedonya KKTC Azerbaycan Fas Mauritius Gürcistan Sırbistan Karadağ

Kalite Politikası
Faaliyet gösterdiğimiz kozmetik sektöründe birinci olmak amacıyla müşterilerimizin dilediği özellikte, zamanda, ve kalitede ürün üretmeyi, üretim anında oluşabilecek üretim hata  oranlarını asgariye indirgeyerek daha etkin ve verimli üretim gerçekleştirmeyi,
Sektörün sürekli gelişen şartlarına cevap verebilecek nitelikte ürün çeşitliliğini arttırmayı,
Çalışanlarımızın eğitimine, bilgilenmesine ve fikirlerine değer vermeyi,
Farmasi firmasında çalışma şartlarına verdiğimiz değerin devamlılığını sağlamayı,
Kalite yönetim sistemi şartlarına uyup müşteri beklentisinin aşılmasını hedefleyen, ekip çalışmasını destekleyen, tüm birimlerin ve faaliyetlerin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlamayı taahhüt ediyoruz.

vizyonumuz.jpg

DOĞRUDAN SATIŞ (ÇOK KATLI PAZARLAMA) YÖNTEMİNİN LİDERİ OLMAK

Farmasi bugüne kadar iş hacmini ihracat ağırlıklı gerçekleştiriyordu; her geçen gün ürünlerimizde daha çok çeşitlilik ve başkalıklar ortaya çıkardıkça bu iş kapasitesini pozitif doğrultuda kıymetlendirebileceğimiz doğrudan satış yöntemine dahil olmaya karar verdik.

Ürünlerimizin sadece bayanlarla sınırlı olmadığını incelemeleriniz neticesinde erkek bakım, bebek bakım ve güneş bakım ürünleriyle donatıldığımızı göreceksiniz.

Farmasi firması olarak ihracatta geniş bir yelpazeye sahibiz. Amacımız “Doğrudan Satış” sisteminin lideri olmaktır.

Bugüne kadar istedik ve yaptık, bundan sonra da hep birlikte isteyeceğiz ve başaracağız.

RENKLİ KOZMETİKTE VE KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİNDE VAZGEÇİLMEZ OLMAK

Farmasi, ürünleri üzerinde hassas çalışmalar yaparak hem ihtiyaca yönelik hem de kişinin zevkine hitap edecek yeniliklerle gösterdiğimiz imajımızı destekliyoruz.

 

İNSANLARIN GÜVENEBİLECEĞİ BİR ÇALIŞMA ORTAMI SAĞLAMAK

Bir işin başlangıcında firmanın size vereceği çalışma ortamı her zaman huzurlu olmalıdır.
Başlangıçlar her zaman çok önemlidir. Bu sebeple, Farmasi ailesine katılan girişimcilerine, saydam, belirgin ve güvenilir bir çalışma ortamı ve satış yolu temin edecektir.

HEM KENDİ YAŞAMLARINIZA HEM DE ETRAFINIZDAKİ
İNSANLARA YARARLI OLABİLME İMKANI SUNMAK.

Farmasi, gerçekleştirdiği ödül sistemiyle girişimcilerinin kişisel gelişim ve finansal başarılar elde etmesini destekleyecektir.
Farmasi network marketing  sahip olduğu fırsatları sizinle paylaşacak ve size bu alanda her türlü girişimcilik fırsatını verecektir.
Sizler ise, bu fırsatları değerlendirmek isteyenlere sunarak; hem kendinize hem de etrafınızdaki insanlara yararlı olabilme mutluluğuna kavuşmuş olacaksınız.

DİĞER MİSYONLARIMIZ:

  •   İnsanlarımıza beğenecekleri, eğlenceli bir iş imkanı vermek,
  •   Birlikte, ekip olarak iş yapmanın ve başarmanın mutluluğunu bu işe gönül veren girişimcilerle paylaşmak,
  •   Toplumsal sorumluluk üstlenmek, satış kapasitemizi devamlı arttırmak.

 


Farmasi ürünlerinin formülasyonu deneylerin yapıldığı özel donanımlı FARMASİ Laboratuvarları’nda geliştirilmektedir.

Araştırma ve geliştirme merkezimizin esasını kaliteye ve insana verdiğimiz kıymet oluşturmaktadır. Araştırma ve geliştirme yöntemleri, çağdaş ve ileri teknolojiyle donatılmış tesislerinde, AR-GE ekiplerince bilimsel metodlarla ve büyük bir hassasiyetle yürütülmektedir.

Toplum ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilecek, teknik yaklaşımları meydana çıkaracak, stabil bir yönetim anlayışı ve bilimsel algıya sahip, modern ve özendirici bir araştırma-geliştirme ortamı ile Farmasi ürün kalitesinin en önemli sebeplerindendir. Bu konsept daima gelişmekte olan AR-GE çalışmalarımız neticesinde, kendi özel AR-GE laboratuvarlarımızda geliştirdiğimiz 2000’den fazla ürün ile dünya kozmetik pazarına yön vermektedir.

Tanalize Kozmetik Türkiye kozmetik pazarında ihracat şampiyonudur. Bu önemli pozisyonu koruyabilmek adına AR-GE çalışmalarına artan ve güçlü bir motivasyon ile devam etmekteyiz. AR-GE çalışmalarımız şu anda 132 ülkeye gerçekleştirdiğimiz ihracatımızın da merkezi olmuştur ve her geçen sene büyük bir hızla artarak devam etmektedir. 

Bir ürünün ‘Helal Ürün’ olması, tüketici nazarında ‘Güvenli’ olduğu manasına da gelmektedir.

Helal Kozmetik ürünleri üreten şirketler, ürünlerini Helal bileşenlerden oluşacak biçimde ve Helal bir platformdan, Helal olmayan nesnelerle teması kesilerek GMP (İyi Üretim Uygulamaları) şartları altında üretmektedirler.

Ürün içeriğinin denetlenmesini temin eden ve üretim şartlarının niteliğini büyütmeyi hedefleyen GMP standartları, helal kozmetik üretiminin esasınıda meydana getirmektedir.

Farmasi Ürünleri Helal Sertifikasına sahiptir.

 

 


DR. CEVDET TUNA, FARMASİ KURUCUSU VE ONURSAL BAŞKANI

1923 yılında Edirne’de dünyaya geldi.

9 çocuklu bir ailenin  7. çocuğu olan Dr Cevdet Tuna 1930 da ilk öğrenim hayatına Edirne’nin Balıkpazarı İlkokulu’nda başladı.

1935 – 1941 yılları arasında Haydarpaşa Lisesi’ni bitirip, 1941 – 1947 yılları arasında da Almanya Goethe Tıp Fakültesi’ni başarıyla tamamladı. Yurtdışındaki eğitim hayatını tamamladıktan sonra memleketine geri döndü.

3 yıl süreyle İstanbul Hadımköy tabip asteğmen rütbesiyle tüm Trakya birliklerine ordunun yegane doktoru olarak hizmet verdi.

1952 de Türkiye’nin ilk 5 ilaç şirketinden birini “Tege İlaç Fabrikası’nı” kurarak profesyonel çalışma hayatına ilk adımını attı.

Türkiye’de ilk öksürük şurubu, ağrı kesici hapı, yanık merhemi, öksürük tabletlerini formülize etti. Dr Cevdet Tuna işine aşıktı. Bu aşkla her geçen gün firmasını büyüttü. İlaç üretiminin bütün adımlarını takip edip bizzat başında bulundu.

Türkiye’de ilk tahlil laboratuvarlarının kurulmasında aktif çalışmalarda bulundu.

22 Sene süresince başarılarla büyüttüğü şirketini 1974 yılında yabancı sermayeli bir kuruma sattı.

1977 – 1995 yılları arasında 13500 eczanenin arka kısmındaki havanda üretilen ilaçların hammadde ihtiyaçlarının ithalatını gerçekleştirdi.

Yerli ilaç yapan küçük ve orta ölçekli şirketlerde mutemet olarak görev aldı. 1998 yılında Tanalize şirketini kurdu ve Farmasi, Dr. C Tuna, Eurofresh markaları ismi altında üretilen 2.000 ‘den fazla ürün üreten kozmetik üretim tesislerinin onursal başkanı olarak yaşamını sürdürdü.

Farmasi, Ömerli’deki 70.000m2'lik fabrikasında günlük bin ton üretim kapasitesi ile kozmetik ürünleri üretmektedir.

Yatırımlarını arttırarak devam ettiren Farmasi, Lüleburgaz’da 400.000 m2'lik kendi arazisinde, toplam 180.000m2 alanda konumlandıracağı tesisi ve 550.000m2 alanda çalışma amacıyla yeni projelerine yön vermektedir.

Farmasi'yi diğerlerinden farklı kılan en büyük özellik ise kişisel bakım, ıslak mendil, makyaj ürünleri, plastik ambalaj üretimi, tüp üretimi ve dolumu yapabilen 5 farklı fabrikanın aynı tesis içerisinde olması yani entegre bir tesise sahip olmasıdır.

66 yıllık profesyonel iş hayatı süresince, çok çalışmayı ilke edinen Dr. Cevdet Tuna, yaptığı her işte insan kaynağının çok önemli olduğu algısı ile insan yetiştirmenin en büyük yatırım olduğuna inanmıştır. Her daim dürüstlüğü, çalışanlarına verdiği önem, ailesine verdiği değer, doğayı ve hayvanları çok sevmesi ile çalışanlarının ve dostlarının hayranını kazanmıştır.

Dr. Cevdet Tuna, oğlu Sn. Hakan Tuna yönetimindeki Farmasi Tesisleri’ni ayda bir gün ziyaret etmiş ve eski formülleri ile ilgili yöneticilerle sohbetler yapmıştır.

Medyayı yakından takip ederek gerekli rakip analizleri ve derlediği haber ve ilanlarla Ar-Ge ve Pazarlama Departmanlarına da destek olmuştur.

Bütün Farmasi çalışanları Dr. Cevdet Tuna'nın hepimize miras bıraktığı altın kuralları ilke kabul edip çalışmalarını aralıksız, hız kesmeden sürdürmektedir.

Kurucumuz ve onursal başkanımız Sayın Dr. Cevdet Tuna'yı rahmet, özlem ve saygıyla anıyoruz.


Son Görüntülenen

Ürün yok

Menü

Sol